Skip to main content

Aktualności i wydarzenia

Dzielimy się sukcesami! Jubileusz 30-lecia firmy Argenta!

  Artykuły

Argenta dostarcza wysokiej jakości rozwiązania diagnostyczne, zyskując uznanie na rynku lokalnym i światowym. W tym roku obchodzi jubileusz 30-lecia swojej działalności. Aktualnie posiada 4200 klientów.

Zespół Argenty przez 30 lat rozrósł się do 140 osób, z których każdą cechuje nieprzeciętne zaangażowanie i pasja. Nieustanny rozwój oraz poszerzanie kompetencji, a także otwarcie na innowacje niezmiennie stanowią kompas działań firmy.

Wizja Argenty oraz ścieżki jej rozwoju oparte zostały na kilku podstawowych filarach – kompleksowość, innowacyjność i digitalizacja, bezpieczeństwo i wparcie dla klientów.  Przyszłość diagnostyki laboratoryjnej uzależniona jest od optymalizacji kompetencji oraz nowatorskich rozwiązań technologicznych, dlatego priorytetem jest dla nas wiedza merytoryczna, którą zespół firmy nieustannie pogłębia podczas szkoleń oraz konferencji branżowych. 

 

-Począwszy od 1991 roku do dziś konsekwentnie realizowaliśmy strategię rozwoju naszego biznesu w obszarze diagnostyki bezpieczeństwa żywności i klinicznej diagnostyki laboratoryjnej. W ciągu ostatnich lat przeprowadziliśmy także szereg inwestycji, m.in.: wdrożenie standardów ISO9001, rozbudowę siedziby firmy, rozbudowę centrum logistycznego i zmianę systemu ERP. A wszystko po to, aby zabezpieczyć realizację misji bycia profesjonalnym partnerem dla liderów na globalnym rynku diagnostycznym. Z tego też względu w ciągu 30 lat działalności zaprosiliśmy do współpracy 100 wiodących producentów z całego świata. Jako Prezes firmy Argenta zamierzam wykorzystać wszystkie doświadczenia zdobyte w czasie tych 30 lat i w nowej odsłonie poprowadzić firmę w kierunku realizacji wyzwań zatwierdzonych w Strategii Rozwoju 2025. 

~Sławomir Gnalicki, Prezes Zarządu Argenta 

 

-Dla Argenty, jako firmy rodzinnej w centrum uwagi zawsze jest człowiek. Każdego staramy się wesprzeć w jego samorealizacji.  Dbamy o dobre relacje i o to, abyśmy w różnorodności potrafili się jak najlepiej rozumieć. 

~Iwona Michalak, Dyrektor Finansowy, Członek Zarządu Argenta

 

-Argenta buduje pozycję profesjonalnego partnera dla liderów rynku diagnostycznego poprzez oferowanie szerokiej gamy innowacyjnych produktów laboratoryjnych.  Naszą ambicją jest kreowanie i wspieranie zmian technologicznych w kierunku automatyzacji pracy w każdym polskim laboratorium.

~Klaudiusz Malec, Dyrektor Zarządzający, Członek Zarządu Argenta

 

 

Wróć
Sławomir Gnalicki, Prezes Zarządu Argenta
Iwona Michalak, Dyrektor Finansowy, Członek Zarządu Argenta
Klaudiusz Malec, Dyrektor Zarządzający, Członek Zarządu Argenta