Skip to main content

Aktualności i wydarzenia

Dzielimy się sukcesami! Linteli- Elektromobilnosć, Odnawialne Źródła Energii

  Aktualności

W ramach "Dzielenia się sukcesami" zachęcamy do zapoznania się z ostatnimi osiągnięciami firmy Linteli. Gratulujemy!

Linteli Sp.z o.o. jest firmą inżynierską z sektora elektroenergetycznego, założoną w 2001 roku przez Przemysława Paczkowskiego.Pierwotną formą prawną była działalność gospodarcza, która w związku z dynamicznym rozwojem firmy, w 2008 roku została przekształcona w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Inwestujemy w rozwój naszej firmy, z tego powodu nasza oferta z każdym miesiącem ulega ekspansji. Zaczęliśmy wspierać nowoczesne technologie związane z odnawialnymi źródłami energii oraz elektromobilnością, które w przyszłości staną się mocnymi filarami funkcjonowania naszej firmy. Cały czas dbamy o dziedziny, dzięki którym już jesteśmy znani na rynku. Chcielibyśmy jednak zaznaczyć jak w ostatnim okresie rozwinął się dział odnawialnych źródeł energii oraz elektromobilności w naszej firmie.

W ostatnim czasie założyliśmy instalacje fotowoltaiczne na terenie Wielkopolski. Oferujemy profesjonalny montaż, który będzie w 100% zgodny z oczekiwaniami klienta. Fotowoltaika to jednak nie wszystko, kolejnym wsparciem dla naszej planety są farmy wiatrowe, które pozwalają czerpać niezbędną energię do życia z siły wiatru. Uczestniczyliśmy w budowie następujących farm wiatrowych w: Skoczykłodach (36 MW), Ruścu (36 MW), Wróblewie (36 MW) oraz Rzepinie (58 MW). Jesteśmy dumni z możliwości rozwoju energetyki wiatrowej w Polsce.

 

Energia słoneczna, energia wiatrowa…. i oczywiście samochody elektryczne. Linteli stworzyło stacje ładowania dla klientów instytucjonalnych jak i indywidualnych. Naszymi produktami są:

 

  • LINTELI CHARGE DUO- stacja ładowania,która może obsługiwać jednocześnie dwa pojazdy z mocą ładowania do 22 kW w standardzie type 2 (Mennekes).
  • LINTELI CHARGE BOX- jest to garażowa/domowa stacja ładowania, która naładuje twój pojazd w domowym zaciszu.Naścienna ładowarka dla pojazdów elektrycznych oraz hybrydowych, wyposażona w jedno gniazdo Typ 2 z dostępną mocą ładowania do 22kW.

 

Naszym celem jest również zwiększenie rozpoznawalności naszej firmy wśród naszych stałych oraz potencjalnych klientów. W związku z tym powstała NOWA strona internetowa www.linteli.com.pl na której mogą już Państwo zapoznać się z naszą ofertą. Stworzyliśmy również konta w mediach społecznościowych. Zapraszamy również na naszego facebooka oraz instagrama.

 

Świat idzie do przodu,  jako firma Linteli staramy się nie tylko nadążyć za nim, ale również kreować nową rzeczywistość. Napędzani energią tworzymy i wspieramy rozwój naszego pięknego regionu jakim jest Wielkopolska.

 

 

 

 

 

 

Wróć