Skip to main content

Aktualności i wydarzenia

Dzielimy się sukcesami! ROLNICTWO 4.0 – Strefa TECHNOLOGII

|   Artykuły

Rolnictwo 4.0, czyli inteligentne rolnictwo jest efektem nieustających i szybko zachodzących zmian w rolnictwie. Top Farms jako jeden z największych producentów rolnych w Polsce, będący również liderem we wdrażaniu innowacyjnych technologii i rozwiązań, stara się przekazywać swoją wiedzę wszystkim zainteresowanym.

Niemal dziesięcioletnie doświadczenie Top Farms, zdobywane metodą prób i błędów, pozwala dziś z sukcesem dzielić się zdobytą wiedzą.

Top Farms oferuje rolnikom dostęp do know-how i doradztwa z zakresu innowacyjnych technologii stosowanych w rolnictwie regeneracyjnym. Jednym z najnowszych projektów dzielenia się wiedzą jest seria ROLNICTWO 4.0 – Strefa TECHNOLOGII. Na swoim kanale YouTube oraz na profilach mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIn) Top Farms prezentuje serię filmów, w których specjaliści testują i oceniają nowoczesne technologie.

Wyniki testów, porównania z dotychczasowymi rozwiązaniami, oceny i rekomendacje są prezentowane w kilkuminutowych, przystępnych filmach. Już dziś możemy zobaczyć testy nowoczesnych maszyn i urządzeń takich jak:

  • automatyczny robot AgroIntelliRobotti 150D,
  • maszyna do zbierania kamieni Husarya SCS-100,
  • mobilny analizator genetyczny TERRABIO,
  • opryskiwacz AgrifacCondorEndurance II.

Pierwsze odcinki obejrzało już niemal 200 tys. osób!W kolejce do publikacji czekają filmy z testami robota podgarniającego paszę Lely Juno 100 oraz systemu do monitorowania zdrowia zwierząt MooMonitor+. Zapraszamy do obejrzenia najnowszego odcinka Strefa Technologii #4 Opryskiwacz Agrifac CondorEndurance II. 

Wróć