Skip to main content

Aktualności i wydarzenia

Grudniowe spotkanie Klubu Kobiet PIB

  Aktualności

W piątek 10 grudnia odbyło się kolejne spotkanie Klubu Kobiet PIB. Tym razem miało ono miejsce w siedzibie firmy Morison Finansista, gdzie Prezes Zarządu – Pani Lidia Skudławska, opowiadała o tym, jak dzielić rolę matki, żony i szefowej.

Jednym z celów Klubu Kobiet PIB jest konsolidacja działań, wiedzy, doświadczeń kobiet biznesu poprzez organizowanie szkoleń, warsztatów, prelekcji i lepsze poznanie środowiska. Planem na realizację tego założenia są m.in. comiesięczne spotkania networkingowe, podczas których każda z Pań zdradzi reszcie swój pomysł na sukces. Tym właśnie pomysłem, jako pierwsza, dzieliła się liderka Klubu p. Lidia Skudławska. Dowiedzieliśmy się jak efektywnie zarządzać czasem, aby móc jednocześnie spełniać się w roli zawodowej i osobistej. Pani Lidia opowiadając o swojej ścieżce kariery, udzieliła zebranym kilku cennych wskazówek. Poznaliśmy też historię firmy rodzinnej Morison, która od nowego roku działać będzie już pod nową nazwą – Moore Polska.

 

Klub ma już zaplanowane kolejne, podobne spotkania. Uczestniczki widza ogromną wartość w każdej okazji do dzielenia się doświadczeniami.

Wróć