Skip to main content

Aktualności i wydarzenia

Wyjazdowe spotkanie Klubu Kobiet PIB

  Aktualności

W dniach 8 i 9 października br. odbyło się wyjazdowe spotkanie Klubu Kobiet Polskiej Izby Biznesu.

Panie spotkały się Salezjańskim Domu Maryi Królowej Pokoju w Lubrzy - http://www.domewangelizacyjny.pl/ 

Pierwszego dnia uczestniczki spotkania poświęciły czas na poznawanie okolicznych terenów zielonych, pięknego jeziora i powstającej właśnie Józefówki – gospodarstwa, w którym czas spędzają podopieczni Domu. 

Popołudnie upłynęło na wysłuchaniu nauk księdza Michała Sabady, wspólnej Mszy Świętej oraz adoracji Najświętszego Sakramentu. Wieczór, po pysznej kolacji, zakończył się długimi rozmowami, które pozwoliły nam lepiej się poznać.

W sobotę Panie z Klubu Kobiet PIB uczestniczyły w kolejnych warsztatach z komunikacji, które poprowadziła Pani Mariola Szukalska - z wykształcenia pedagog, edukator wychowania do życia w rodzinie i doradca zawodowy. Pani Mariola pracuje również w obszarze planowania ścieżki kariery i rozwoju osobistego. W Lubrzy stanowi pomoc psychologiczną dla mieszkańców Domu.

Liderki Klubu serdecznie dziękują gospodarzowi miejsca – księdzu Michałowi Sabadzie- za gościnę i cenne nauki. Dziękują również Pani Marioli za ciekawy i rozwijający wspólny czas. Wszystkie uczestniczki spotkania opuściły Lubrzę w dobrych nastrojach,  z energią do dalszych działań.

Wróć